Güvenilir alışveriş için merak ettikleriniz..

 

Ürünleri siz mi üretiyorsunuz ?

Ürünler kendi bünyemiz altında üretilip fabrikadan direkt hizmet olarak toptan ve perakende satışlarımız yapılmaktadır.

Aldığımız ürünlerin garantisi var mıdır ?

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

İstediğim ürün siparişim kaç günde teslim edilir ?

Seçtiğiniz ürünün altında termin süresi iş günü olarak belirtilmiştir.Belirtilen iş günü içerisinde ürününüz size teslim olacaktır.

Ödeme işlemini nasıl yapabilirim ?

Ödeme işlemlerini Kredi Kartı ve Havale ile gerçekleştiriyoruz..Sipariş verildiğinde siparişin %30 ücreti alınıp ürün tesliminde geri kalan ödeme yapılmaktadır.

Özel ölçü yapabilir misiniz ?  Kendi tasarımımı yaptırabilir miyim ?

Ürünlerimizin birçoğunda özel ölçü yapılabilir.İstenilen her ölçüde değişiklik yapılıp teslim edilir.Sadece sizde olmasını istediğiniz tasarımlarınızı bize gönderip değerlendirme yapıldığında özel üretim yapılabilir.

Renk değişikliği yapabilir miyiz ?

Bütün ürünlerimizin hepsinde renk değişikliği mevcuttur.İstenilen renk veya sizlerin evlerinizde veya cafelerinizde kullandığınız ürünün takım gibi görünmesi için verdiğiniz renk numunesi ile aynı renkte boyatılabilir.

Evimde kullandığım mobilyaların renklerini değiştirebilir misiniz ?

Evinizde kullandığınız mobilyanın renkleri değiştirilir.Fakat bizim önerdiğimiz kullandığınız ürünü yenilemenizdir.Çünkü eski mobilyalarınızı boyattığınız zaman komple zımparalanıp üzerindeki boyanın çıkartılıp tekrar boyanması lazımdır.Bu işlem size biraz palı patlayabilir.Boya üzerine boyatsanız daha uygun olmaz mı ? dediğinizi duyar gibiyim.. Evet bu işlem ucuza gelir FAKAT üzerine atılan boya birsüre sonra çatlamaya başlayıp sökülecektir.

Kumaş değişikliği yapabilir miyiz ?

İstenilen kumaş rengi yapılır.Eğer evinizde kullandığınız koltuk takımına devamlılık sağlamasını isterseniz bize kırlent göndermeniz yeterli olacaktır.

AYGAN MOBİLYA firmasını neden tercih etmeliyiz ?

Fabrikadan direkt müşteriye UYGUN FİYAT GARANTİSİ sağlıyoruz..

-Kalite ve uzun ömürlü dayanıklı ürünler üretiyoruz..

-Hergün , her dakika , her an uygun fiyat..

 

AYGAN MOBİLYA